LCBO پس از مداخله استان همکاری خود را با SkipTheDishes به حالت تعلیق درآورد

LCBO می گوید مشارکت خود را با برنامه تحویل غذا SkipTheDishes در پایان روز یکشنبه پس از دستورالعمل توسط دولت انتاریو ، در حالت تعلیق قرار می دهد.

از طریق مشارکت ، مشتریان می توانند از طریق برنامه و وب سایت SkipTheDishes الکل سفارش دهند. این مشارکت باعث ایجاد آشفتگی در صنعت رستوران و بار شد که تا حدی به فروش الکل از طریق خرید و تحویل برای پرداخت صورتحساب خود متکی بوده است.

LCBO روز یکشنبه در بیانیه ای گفت: “با توجه به دستورالعمل های دولت انتاریو ، امروز در پایان روز ، همکاری LCBO با SkipTheDishes تا اطلاع ثانوی متوقف می شود.”

“ما مفتخریم که همچنان به ارائه تجربه خرید ایمن در فروشگاه و گزینه انتخابی همان روز وانت ادامه می دهیم و همچنان به دنبال راه های جدید برای افزایش انتخاب و راحتی مشتریان خود خواهیم بود.”

روز یکشنبه ، توئیتر ، وزیر دارایی انتاریو ، راد فیلیپس گفت که او و نخست وزیر داگ فورد از LCBO خواستند که این همکاری را به عنوان حمایت از رستوران ها متوقف کند.

فیلیپس گفت: “رستوران ها به شدت تحت تأثیر COVID قرار گرفته اند ، بنابراین ما از آنها پشتیبانی می کنیم ، از جمله با اجازه دادن به آنها برای فروش الکل در هنگام خارج کردن و تحویل.”

“رستوران ها هنوز به پشتیبانی ما احتیاج دارند ، بنابراین Premierfordnation و من از LCBO خواستم تا برنامه های تحویل اخیراً اعلام شده خود را با” پرش از ظروف “مکث کند.”

جان توري ، شهردار تورنتو ، روز يكشنبه در يك توئيت گفت كه با تعليق مشاركت موافق است.

توری گفت: “نخست وزیرFordNation و وزیر دارایی @ RodPhillips01 این را درست دریافت کرد. قوانین مدرن مشروبات الکلی راهی است که باید طی شود ، اما در حال حاضر با رستوران های قفل شده نه. تماس خوب.”

روز جمعه ، SkipTheDishes با اعلام این همکاری قصد داشت “تحویل درخواستی” به مشتریان LCBO را با 15 فروشگاه در تورنتو آغاز کند.

از طریق برنامه و وب سایت SkipTheDishes ، مشتریان می توانستند شراب ، آبجو و نوشیدنی های الکلی و همچنین کیسه های هدیه ، جعبه ها و یخ را از فروشگاه های محلی LCBO خود سفارش دهند.

SkipTheDishes هنوز به درخواست نظر پاسخ نداده است.

روز جمعه در توئیتی ، بار ولو ، بار ، تور شیشه فروشی و آبجوسازی تورنتو ، با انتقاد از این مشارکت ، گفت: “این روش دولتها برای حمایت از تجارت کوچک است؟ رستورانهای زیر بشکهای که سعی می کنند فقط در برنامه های تحویل غذا در حین قفل زنده بمانند.”

روز یکشنبه گفت: “از همه متشکرم! یک قدم کوچک برای محافظت از صنعت ما.”

در ماه مارس ، دولت انتاریو دستور اضطراری را وضع کرد که به بارها و رستوران های دارای مجوز اجازه می داد الکل را به عنوان بخشی از سفارشات تحویل غذا به فروش برسانند.