GO Transit از شنبه 12 سفر رفت و برگشت هفتگی به منطقه نیاگارا اضافه می کند

GO Transit 12 سفر رفت و برگشت هفتگی اضافی از ایستگاه اتحادیه تورنتو به آبشار نیاگارا اضافه می کند – دو سفر اضافی در روزهای هفته و یک سفر اضافی در تعطیلات آخر هفته.

این تغییر از شنبه اعمال می شود.

نخست‌وزیر داگ فورد افزودن‌هایی به برنامه قطارها را روز جمعه اعلام کرد و اظهار داشت که این تغییر “زمان سفر را برای مسافران روزانه کوتاه می‌کند، اما همچنین به ارتقای گردشگری و رشد اقتصادی برای کل منطقه نیاگارا کمک می‌کند.”

این اعلامیه شامل چندین تغییر دیگر در برنامه GO Transit بود.

GO Transit در حال بازگشت به ایستگاه سنت کاترینز از طریق و اضافه کردن “سفرهای سریع سریع” در ساعات شلوغ روزهای هفته بین ایستگاه اتحادیه، برلینگتون و همیلتون است.

فیل ورستر، رئیس و مدیر عامل مترولینکس، گفت که سفرهای اضافی دیگر شهرهای منطقه مانند گریمزبی، بیمسویل و ایستگاه همیلتون کنفدراسیون GO را که پیش‌بینی می‌شود در سال 2025 افتتاح شود، به هم متصل می‌کند.

قطارهای آخر هفته GO به منطقه نیاگارا شامل واگن های دوچرخه سواری فصلی خواهد بود، بنابراین بازدیدکنندگان می توانند “راهروی 56 کیلومتری رودخانه نیاگارا” را کاوش کنند.

کارولین مولرونی، وزیر حمل و نقل انتاریو در یک کنفرانس خبری گفت: «به سمت [the Victoria Day long] آخر هفته، زمان بسیار هیجان انگیزی برای خانواده ها و دوستانی است که به دنبال فرار از زندگی شهری و لذت بردن از بهترین چیزهایی است که انتاریو ارائه می دهد.

و چه جایی بهتر از اینجا در منطقه نیاگارا برای کاوش.