چرا رپتورها آژانس رایگان را میخکوب کردند

این گزیده ای از The Buzzer است که خبرنامه ایمیل روزانه CBC Sports است. با عضویت در اینجا ، در مورد آنچه در ورزش اتفاق می افتد سرعت داشته باشید.

هنگامی که آژانس رایگان NBA عصر جمعه آغاز به کار کرد ، سه بازیکن مشهور تورنتو وارد بازار شدند. وقتی گرد و غبار نشست ، دو نفر از آنها از بین رفته بودند. اما Raptors بهترین مورد را دوباره امضا کرد و برخی از اقدامات مقرون به صرفه را برای جایگزینی عزیمت انجام داد. مهمتر از همه ، آنها خود را در موقعیت نگه داشتند تا بزرگترین جایزه را در جاده ها بدست آورند.

در اینجا جزئیات آخر هفته شلوغ رپ ها آورده شده است:

آنها فرد VanVleet را دوباره امضا کردند. این بزرگترین بود. رپتورز کمک کرد تا گارد کوچک از یک بازیکن آزاد بدون جابجایی به ستاره در چهار سال گذشته تبدیل شود ، و او یکی از بهترین معامله های لیگ در فصل گذشته با ضرب و شتم 9.3 میلیون دلار آمریکا بود. اما VanVleet به صراحت اعلام کرد که قصد دارد در این فصل از فصل حقوق دریافت کند و احتمالاً او بهترین بازیکن واقعی در بازار بود (آنتونی دیویس قرارداد خود را انتخاب نکرد اما انتظار می رود دوباره با لیکرز قرارداد ببندد). این احتمال را به وجود آورد که تورنتو ممکن است VanVleet را به یک پیشنهاد دهنده متجاوز از دست بدهد یا برای نگه داشتن او مجبور به پرداخت هزینه بیشتری باشد. اما Raps دوباره به مدت چهار سال و 85 میلیون دلار او را امضا کرد که کاملاً منطقی به نظر می رسد. به خصوص پس از آنکه شارلوت طی چهار سال 120 میلیون دلار با گوردون هیوارد کمرنگ کاهش یافت.

آنها سرژ ایباکا و مارک گاسول را به لس آنجلس از دست دادند. ایباکا به مدت دو سال ، 19 میلیون دلار به کاخی لئونارد و کلیپرز پیوست. گاسول به مدت دو سال به نایب قهرمان NBA لیکرز رفت (هنوز هیچ رقمی از حقوق و دستمزد گزارش نشده است). هر دو مرد بزرگ اعضای مهم و محبوب تیم قهرمانی 2019 بودند و ایباکا به خصوص از دست خواهد رفت. او فصل گذشته در حالی که ورزشکاری ، تیراندازی و شدت بازی خود را با یک بازی بازی خارج از زمین ترکیب کرده بود ، او به میانگین 15.4 امتیاز با 8.2 ریباند رسید و او را برای هم تیمی ها و هواداران دوست داشت (هرگز نمایش مصاحبه آشپزخانه یا این روسری را فراموش نکنید). گاسول 35 ساله در گرگ و میش زندگی حرفه ای خود است. اما او هنوز هم قادر است با کار دفاعی مغزانه ، پاسکاری و شوت زنی منطقی سه امتیازی ، از نیمکت یک مدعی کمک کند.

خداحافظی از سرژ ایباکا دردناک است ، اما رپتورها چشمشان را به جایزه بزرگتر می کشند. (استیسی ریور / گتی ایماژ)

آنها آرون باینز را برای کمک به پر کردن سوراخ وسط اضافه کردند. مرکز 33 ساله استرالیایی به خوبی ایباکا و گاسول نیست ، اما او یک جانشین ارزان قیمت است که می تواند کار آنها را بر عهده بگیرد. باینس فصل گذشته با میانگین 11.5 امتیاز و 5.6 ریباند در کارنامه خود برای ققنوس رقم خورد و مدافع و تیرانداز سه امتیازی بسیار خوبی به حساب می آید (با معیارهای بزرگ). وی از نظر فنی قراردادی دو ساله با مبلغ حدود 14 میلیون دلار امضا کرد. اما سال دوم یک گزینه تیمی است ، بنابراین تورنتو می تواند تابستان سال آینده از آن دور شود و فضای درپوش را آزاد کند. این بسیار منطبق با استراتژی بلند مدت Raptors است که در یک ثانیه به آن باز خواهیم گشت.

آنها دوباره کریس بوچر کانادایی را امضا کردند و در DeAndre ‘Bembry پرواز کردند. بوچر دو سال ، 13.5 میلیون دلار درآمد داشت و این به معنای رپتورها است كه می تواند نقش بزرگتری داشته باشد تا Baynes بتواند دقایقی را كه متعلق به ایباكا و گاسول بود ، جذب كند. بمبری یک بال 26 ساله است که فصل گذشته فقط 5،8 امتیاز برای آتلانتا کسب کرده است. اما Raptors کمتر از 2 میلیون دلار به او پرداخت می کنند و آنها می توانند پس از این فصل انصراف دهند. چرا که نه.

یونان فریک در سال 2021؟

آنها در شکار Giannis Antetekoumpo ماندند. شاید حتی بیشتر از امضای مجدد VanVleet ، این اولویت اصلی تورنتو بود. رپتورز فصل گذشته با از دست دادن کاوی لئونارد در آژانس آزاد دفاع قابل توجه و افتخاری از قهرمانی خود ارائه داد ، اما در مرحله پلی آف مشخص شد که برای کسب یک عنوان دیگر به یک فوق ستاره واقعی احتیاج دارند. Antetekoumpo همانطور که می آیند فوق العاده است – او فقط MVP های پشت سر هم را برد و فصل گذشته به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب شد. او همچنین ممکن است به دنبال ترک میلواکی باشد که قرارداد وی در تابستان امسال به پایان برسد و تورنتو می تواند یکی از مقصد اصلی او باشد. رئیس جمهور ، ماسایی اوجیری و کارکنانش برای داشتن یک ضربه ، باید فضای سرپوش خود را فراتر از این فصل حفظ کنند ، در حالی که لیست را به اندازه کافی محکم نگه داشتند تا جیانیس بتواند بازیگران پشتیبانی قدرتمندی را تصور کند. با امضای مجدد VanVleet و انجام هیچ کار احمقانه ای (مثلاً قرارداد هیوارد) ، رپتورز هر دو هدف را میخکوب کرد.