Blue Jays ‘Montoyo در رأی گیری برای بهترین مدیر AL سال سوم ، Rays’ Cash برنده می شود

کوین کش بازیکن تامپا بای سه شنبه شب جایزه بهترین مدیر AL را بدست آورد و Don Mattingly از میامی افتخار NL را به خانه برد.

Cash که مدت زیادی به عنوان یکی از ذهن های روشن و جوان بیس بال در نظر گرفته می شد ، در طول دوره کوتاه مدت همه گیر ، Tampa Bay را به یک رکورد AL-40-20 بهترین هدایت کرد. اما او به دلیل کشیدن بلاک اسنل دست چپ آس در ششمین حمله قاطع بازی 6 در سری جهانی مقابل داجرز قهرمان مورد انتقاد شدید قرار گرفت.

رأی گیری توسط انجمن نویسندگان بیس بال آمریکا قبل از آغاز پلی آف به پایان رسید. ریک رنتریا ، که پس از ساخت تیم برای اولین بار از سال 2008 پس از فصل ، توسط White Sox آزاد شد ، دوم شد ، و چارلی مونتویو از تورنتو به مقام دوم رسید.

Mattingly مارلین ها را به اولین حضور در پلی آف از سال 2003 علی رغم برخورد با شیوع COVID-19 که فصل آنها را متوقف کرد و لیست را خراب کرد ، راهنمایی کرد.

رکورد مارلینز 31-29 اولین فصل برد ماتگلی در پنجمین سال حضورش در این تیم بود. اولین بازیکن اصلی لیگ بزرگ سابق در هر 5 فصل حضور خود به عنوان سرمربی لس آنجلس داجرز یک رکورد برد.

ماتینگلی ، اولین مدیر سال مارلین ها از زمان جو گیراردی در سال 2006 ، AL MVP با نیویورک یانکیز در سال 1985 بود. وی پنجمین فرد برنده MVP و مدیر سال است.

ماتگلی گفت: “آنها فقط متفاوت هستند. نفر اول شخصی است و این بیشتر شبیه یک کار تیمی است. به همین دلیل من به آن افتخار می کنم زیرا ما برای دو سال تلاش کرده ایم و به جلو مهم است و من فکر می کنم این نشانه ای است که ما به آن سمت می رویم. “

جیس تینگلر از سان دیگو در رای گیری توسط BBWAA پس از ماتینگلی دوم شد و پس از وی دیوید راس از توله های شیکاگو قرار گرفت.

تینگلر و راس تیم های خود را در نخستین فصل های حضور خود به عنوان مدیر لیگ بزرگ به مرحله پلی آف هدایت کردند.

جوایز بیشتری برای افشا شدن

جوایز Cy Young توسط BBWAA چهارشنبه شب و به دنبال آن MVP ها پنجشنبه اعلام می شود.

پس از از دست دادن 105 بازی در یک سال پیش ، فصل 2020 میامی تقریباً با شیوع ویروس کرونا در اولین آخر هفته بازی از خط خارج شد. این تیم مجبور شد 174 حرکت در لیست خود انجام دهد اما با این وجود اولین رکورد امتیاز را از سال 2009 تاکنون مدیریت کرده است.

دست ثابت ماتینگلی 59 ساله نقش بزرگی در چرخش بازی داشت که در پلی آف نیز ادامه داشت. میامی در اولین مرحله قهرمانان NL Central را حذف کرد قبل از اینکه توسط Atlanta Braves در سری NL Division جارو شود.

کش ، که در 6 دسامبر 43 ساله شد ، در 246 بازی مهم لیگ به عنوان جلب کننده 5 تیم از جمله خلیج تمپا ، با 18 هومر و 58 RBI به 0.183 رسید. پس از پایان دوران بازیگری ، قبل از پیوستن به کارکنان تری فرانکونا در کلیولند به عنوان مربی گاو نر به عنوان پیشاهنگی پیشرو در تگزاس و تورنتو کار کرد.

آلوم تامپا ، فلوریدا ، بومی و ایالت فلوریدا یک روز قبل از تولد 37 سالگی وی به عنوان مدیر خلیج تمپا استخدام شد. وی در هر دو فصل گذشته در رأی گیری به عنوان مدیر سال AL موفق به کسب مقام سوم شد. او اولین جوایز این حق رای از جو جو مادون در سال 2011 است.

Cash در مدت شش سال به عنوان مدیر Rays 454-416 است.

خلیج تمپا امسال برای اولین بار از زمان در اختیار گرفتن کش توسط Cash ، جایزه AL شرق را بدست آورد. Rays در طول فصل کوتاه همه گیر شدن به شدت به گاو خود متکی بود ، در حالی که 12 پارچ مختلف حداقل یک ذخیره را ثبت کردند – با رکورد لیگ برتر مطابقت دارد.

بنابراین حرکت برای به دست آوردن اسنل مطابق با آنچه در سال جاری باعث موفقیت Rays شد ، بود ، اما نقش مهمی در گردهمایی داجرز برای پیروزی 3-1 در کسب عنوان داشت. کش اصرار کرده است که اگر دوباره با همان وضعیت روبرو شود ، به گاو نر خود اعتماد خواهد کرد تا این وضعیت را ببندد.