5 کار سرگرم کننده کیت برای انجام این آخر هفته در منطقه و منطقه واترلو: نسخه 2 تا 4 ژوئن

این آخر هفته هوا گرم خواهد بود، بنابراین قبل از رفتن به بیرون حتما کرم ضد آفتاب و بطری آب را بردارید.

آخر هفته بسیار شلوغی در منطقه واترلو و اطراف آن است. مسابقات جهانی کروکینول روز شنبه در تاویستوک برگزار می شود. بازی در ساعت 8:15 صبح در مرکز تفریحی Tavistock & District در جریان است.

جشنواره بزرگ آبجو انتاریو روز شنبه در کیچنر اود برگزار می شود. در همین حال در فرگوس، Terra Lightfoot، The Sheepdogs، Rural Alberta Advantage و Sloan به عنوان بخشی از جشنواره موسیقی Meadows در روزهای شنبه و یکشنبه اجرا می کنند.

همچنین یک نمایشگاه خودروی عجیب و غریب برای بعد از ظهر یکشنبه در مرکز شهر گوئلف برنامه ریزی شده است.

صحبت از اتومبیل – به بنزین نیاز دارید؟ در اینجا برخی از قیمت ها در سراسر منطقه آمده است:

رویدادهای افتخار

شنبه، زمان ها و مکان های مختلف

ژوئن ماه غرور است و اسپکتروم، فضای اجتماعی رنگین کمان منطقه، در این آخر هفته چندین رویداد برای شروع کار دارد.

روز شنبه، یک فروش کتاب در سایت Spectrum (283 Duke St. W.، Kitchener) از ساعت 12 تا 4 بعد از ظهر وجود دارد که در آن مردم می توانند برای کتاب های 2SLGBTQIA+ هرچه می توانند بپردازند.

یک مهمانی در پاسیو پراید با عرضه آبجو پراید در «با هم تلخ هستیم» (TWB) عصر شنبه در کیچنر برگزار می‌شود.

همچنین یک رویداد اصلاحی سه‌شهری در مرکز اجتماعی کانتری هیلز در کیچنر عصر شنبه برگزار می‌شود.

بورس ایده برای نوجوانان و کودکان از ساعت 13:30 تا 4:30 بعدازظهر شنبه یک سبد خرید هنر پراید دارد تا پرچم های رنگین کمانی خود را با استفاده از روبان، پارچه های رنگارنگ و نشانگر بسازند.

خوندان مطالب جدید
لیفت شقیقه و پیشانی در بهترین مرکز تخصصی - دکتر تهران بیوتی

گالری‌های هنری کمبریج در بعدازظهر شنبه یک جلسه هنرسازی کوئیر و متحد برگزار می‌کند که در آن مردم یک کتاب سفارشی با هنرمندی به نام آلیسا پیسیوتو می‌سازند. ثبت نام الزامی است.

AfroVibes

شنبه، 3 بعد از ظهر تا 9 شب، بلوک Gaukel، مرکز شهر کیچنر

جشنواره AfroVibes نشانه‌ها، صداها و طعم‌های آفریقا را در فضای مرکز شهر معروف به Gaukel Block (بخشی از خیابان Gaukel درست در کنار پارک ویکتوریا که به یک منطقه مناسب برای عابران پیاده تبدیل شده است) برجسته می‌کند.

صفحه رویداد فیس‌بوک می‌گوید مردم می‌توانند «انتظار داشته باشند که به دنیایی از رنگ‌های زنده، موسیقی زنده و غذاهای خوشمزه منتقل شوند».

رابین در هود

جمعه از ساعت 4 بعد از ظهر تا 9 شب، شنبه از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر، پارک گیبسون، المیرا

گیبسون پارک تبدیل به ناتینگهام می شود و مسابقاتی برای جشن تولد شاهزاده جان برگزار می شود. در این جشنواره قرون وسطایی غوطه ور شوید و به عنوان شوالیه، شهرنشین و قانون شکن در بازی ها شرکت کنید. فروشندگان در سایت، نمایش و تیراندازی با کمان وجود خواهند داشت.

رسیدن به ارتفاعات جدید: گروه کر زنان گراند هارمونی

شنبه ساعت 2 بعد از ظهر، کلیسای اصلاح‌شده مسیحی، 1275 خیابان بلیمز، کیچنر

در این کنسرت زنده و حضوری، زنانی حضور دارند که به موسیقی کاپلا علاقه دارند. آنها ترکیبی از آهنگ های معاصر، سنتی و اصیل را خواهند خواند. به آنها میپیوندند، Maple Reserve، گروهی از مردان جوان که یک کاپلا می خوانند.

رنه نولت، رئیس نمایش گراند هارمونی کر، در یک بیانیه رسانه ای گفت که آنها از اینکه Maple Reserve بخشی از برنامه شنبه است، هیجان زده هستند.

خوندان مطالب جدید
باربری سه سوت بار - باربری - باربری تهران - ۰۲۱۲۲۹۲۲۵۶۷

نولت گفت: “انرژی و اشتیاق آنها برای موسیقی کاپلا مسری است و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا صحنه را با آنها به اشتراک بگذاریم.”

بلیط را می توان از طریق ایمیل زودتر خریداری کرد. جزئیات در وب سایت گروه موجود است.

بازار گولف پاترز

شنبه و یکشنبه، 10 صبح تا 4 بعد از ظهر، رویال سیتی پارک، گوئلف

این رویداد سالانه فرصتی برای مرور قطعات منحصر به فرد برای افزودن به خانه خود یا شاید به عنوان هدیه است. این یک راه سرگرم کننده است که در بیرون از خانه باشید و ببینید صنعتگران چقدر با استعداد هستند، به علاوه می توانید در مورد کارشان با آنها صحبت کنید.

به عنوان پاداش روز شنبه در ساعت 1:30 بعد از ظهر، ارکستر سمفونیک گوئلف در غرفه رویال سیتی پارک برای یک کنسرت پاپ آپ رایگان اجرا خواهد کرد. یک صندلی چمن یا پتو بیاورید و لذت ببرید.