364 مورد فعال COVID-19 در همیلتون ، بالاترین میزان تاکنون ، می تواند به معنای محدودیت بیشتر باشد

نوار مملو از همیلتون مملو از افرادی که با مشروبات الکلی می رقصند و آواز می خوانند و از ساعت 11 شب بدون هیچ گونه نقاب ، فاصله یا اطلاعات تماس برای مراجعین کاملاً روان است – آن صحنه بی احتیاطی مطلق همان چیزی است که پل جانسون ، مدیر مرکز عملیات اورژانس ، می گوید بهداشت عمومی همیلتون خدمات (HPHS) آخر هفته گذشته را شنیدند و آخر هفته را دیدند.

“من باید سرم را خراشیده کنم … شما نمی توانید به من بگویید که گروهی از مردم هیچ تصوری ندارند که ویروس کرونا با گذشت هشت ماه از عمل اورژانس ما چه می گذرد و البته اکنون 11 ماه است که صحبت کردیم این در جامعه ماست. “

“این یک نمونه ناامیدکننده است ، نه اینکه مشاغل سخت تلاش کنند و یکی از بسیاری از کارهای لازم را از دست بدهند ، اما چند کسب و کار فقط اهمیتی نمی دهند … این فقط” بیایید باز شویم و هر اتفاقی بیفتد ، رخ دهد ، “” او روز دوشنبه به رسانه ها گفت.

وی اسامی مشاغل را بیان نکرد اما گفت که اتهاماتی وارد شده است.

در حالی که بیشتر مشاغل و افراد از این رهنمودها پیروی می کنند ، این استثنائات در حالی است که همیلتون در حال حاضر به طور رسمی موارد فعالتر COVID-19 را نسبت به کل موارد همه گیر داشته است.

همیلتون می تواند فراتر از منطقه “نارنجی” حرکت کند

حداقل 364 نفر از صبح روز دوشنبه آلوده شده اند و در حالی که بهداشت عمومی هشدار داده است كه همیلتون ممکن است مجبور باشد محدودیت های بیشتری را از نظر استان مشاهده كند ، مأمور بهداشت شهرستان گفت كه روندهای فعلی واقعاً شهر را به سمت افزودن اقدامات سختگیرانه تر سوق می دهد یا حرکت به یک قفل کامل.

دکتر الیزابت ریچاردسون گفت: “این یک روز بسیار هوشیارانه است.”

“هفته گذشته ما روزانه 20 مورد جدید گزارش می کردیم و اکنون با 43 مورد در روز نشسته ایم و در حال افزایش هستیم … هیچ چیزی در مورد ویروس تغییر نکرده است. آنچه تغییر کرده است همان کاری است که ما به صورت جمعی انجام می دهیم.”

همیلتون در منطقه Yellow-Protect در سیستم کدگذاری رنگ استان که محدودیت های منطقه ای را تعیین می کند نشسته است.

علائم آبی در پیاده رو در امتداد کتابخانه مرکز شهر همیلتون و بازار مواد غذایی باعث افزایش فاصله فیزیکی در طی بیماری همه گیر COVID-19 می شود. (بابی هریستوا / CBC)

اما میانگین جدید باعث می شود که همیلتون در منطقه محدودیت نارنجی قرار بگیرد ، این امر باعث می شود ساعاتی که مشاغل می توانند الکل بفروشند ، نیاز به غربالگری مشتری داشته باشد ، برداشتن ماسکها ممنوع است و اجازه نمی دهد بیش از 50 نفر در برخی از تجارت ها در یک تجارت شرکت کنند.

علی رغم آن ، ریچاردسون گفت با توجه به روند فعلی محدودیت های بیشتری نیز وجود دارد.

منطقه Red-Control که وقتی شهرها در هر 10000 مورد در هر هفته 100 مورد را مشاهده می کنند ، یک قدم تا قفل کلی فاصله دارد. فقط 10 نفر به طور همزمان اجازه دارند در خانه باشند ، ناهار خوری داخل خانه بسته خواهد شد ، محدودیت های بیشتری در مورد موسیقی زنده و اجرا اعمال می شود و سینماها تعطیل می شوند.

در صورت بیماری کارگران خدمات بحرانی شهر در خط

بهداشت عمومی قبلاً گفته است كه برخی از اشاعه جامعه كارگران مراقبت های بهداشتی را آلوده كرده و منجر به مواردی در مراكز مراقبت طولانی مدت و بازنشستگی می شود.

اکنون ، جانسون می گوید که این امر همچنین بر نیروی کار و خدمات شهری مانند خدمات بهداشت روان و اعتیاد یا پناهگاه های شهر تأثیر می گذارد. اگر کارگران بیمار شوند ، نمی توانند به آسیب پذیرترین جمعیت همیلتون کمک کنند.

افرادی که اقدامات بهداشت عمومی را نادیده می گیرند ، منجر به عفونت بیشتر COVID-19 می شوند. (اریک وایت / CBC)

وی گفت: “چگونه این افراد را جایگزین كنیم؟ یك یا دو نفر؟ شاید. اما هنگامی كه تعداد بیشتری از افراد را مجبور به منزوی كردن یا دور شدن می كنید ، ارائه خدمات مهم به چالشی تبدیل می شود.”

“تأثیر افزایش موارد در جامعه فقط درمورد بیماری های فردی ، حمایت از افراد آسیب پذیر نیست ، بلکه درمورد کسانی است که هر روز برای ادامه خدمات حیاتی تلاش می کنند … اگر با مشکلات منابع انسانی روبرو شویم ، نگران خواهیم شد و عدم توانایی در تحویل سیستم ها ، این امر تأثیر دیگری بر سلامتی دارد. “

همیلتون هنوز محدودیت های محلی بیشتری اضافه نکرده است

ریچاردسون گفت که بهداشت عمومی در حال بازدید بیشتر از بخشهای اجتماع و ارائه پاسخ سریعتر به موارد COVID-19 در آنجا است.

برخی از امکانات دارای کمک های اضافی از شبکه محلی ادغام بهداشت هستند.

اما حتی با هشدارهای شدید درمورد تأثیر همه گیری ، بهداشت عمومی بلافاصله با توجه به آیین نامه جدید یا اقدامات گسترده ای که محدودیت های بیشتری را ایجاد می کند ، در نظر نمی گیرد – علی رغم نگرانی ها ، اقدامات بین سیستم رنگی استان بسیار شبیه به یکدیگر است.

“آیا این کافی است … من مدام برمی گردم ، در نهایت ، این به همه ما بستگی دارد. استان می خواهد ما را تحویل بگیریم و کنترل کنیم … این در مورد افرادی است که اقدامات بهداشت عمومی را دنبال نمی کنند. “

همانطور که گفته شد ، ریچاردسون تأکید کرد مردم باید تا آنجا که ممکن است در خانه بمانند و اگر در اطراف افرادی هستند که با آنها زندگی نمی کنند ، باید فاصله بگیرند ، ماسک بزنند ، بهداشت مناسب دست را انجام دهند و در صورت امکان در خارج از خانه باشند.

مرگ جدید و شیوع جدید

روز دوشنبه ، HPHS پس از تأیید بیش از 100 مورد جدید در آخر هفته ، 67 مورد جدید COVID-19 و یک قربانی دیگر را در روز دوشنبه تأیید کرد.

از ماه مارس تاکنون 2،184 مورد تایید شده را ثبت کرده است. از این تعداد 1764 نفر بر اساس داده های شهر حل شده اند.

بهداشت عمومی می گوید 54 نفر جان خود را از دست داده اند ، این بدان معناست که ویروس از روز یکشنبه فرد دیگری را کشته است.

به گفته سخنگوی شهر ، ژاکلین دورلوف ، وی مردی بیش از 100 سال از مراقبتهای مداوم همیلتون بود.

اگرچه به نظر می رسد ممکن است بیش از 54 مورد مرگ در وب سایت شهر ثبت شده باشد ، اما اقامتگاه های بازنشستگی Chartwell گفتند که شیوع در مراقبت طولانی مدت Willowgrove منجر به کشته شدن 5 نفر شده است.

این شهر همچنین دارای 19 شیوع فعال است. جدیدترین شیوع آن در Macassa Lodge است ، یک خانه مراقبت طولانی مدت که شیوع قبلی آن در اواسط ماه اکتبر بود. این شهر می گوید یک کارگر در آنجا آلوده است.

از روز دوشنبه هفت بستری در بیمارستان COVID-19 وجود دارد ، اما گفته می شود که در صورت ادامه گسترش جامعه ، ممکن است تغییر کند.

“شما شروع به دیدن موارد در جامعه می کنید ، سپس شروع به دیدن موارد در این تنظیمات اجتماع می کنید و سپس آنچه شروع می کنید دیدن تعداد افرادی است که به شدت مریض هستند ، تعداد افرادی که در ICU شروع به صعود می کنند و این کاملاً بخشی از مواردی است که سعی در جلوگیری از آن داریم. ”

برانت

شهرستان برانت روز دوشنبه 84 مورد فعال را گزارش کرد.

همچنین 344 مورد تایید شده COVID-19 در طی همه گیری وجود داشته است.

پنج نفر مبتلا به ویروس جان خود را از دست داده و دو نفر در بیمارستان باقی مانده اند ، اما 255 مورد حل شده است.

دو شیوع فعال در خانه های بازنشستگان وجود دارد.

شیوع در خانه بازنشستگی Brucefield Manor گزارش شده است که 16 نفر از ساکنان و پنج نفر از کارکنان آن به ویروس مبتلا هستند.

در خانه بازنشستگی Riverview Terrace ، 10 نفر از ساکنان و همچنین سه کارمند به ویروس آلوده شده اند.

هالتون

آمار مربوط به منطقه هالتون در روز دوشنبه 434 مورد فعال COVID-19 را در منطقه نشان داد.

در مجموع 2639 مورد وجود داشته است که 61 مورد بیشتر از جمعه است.

سی و نه نفر جان خود را از دست داده اند اما 2،166 پرونده حل شده است.

برلینگتون 82 مورد فعال را گزارش کرد.

هالدیمند-نورفولک

Haldimand و Norfolk 26 مورد فعال ویروس را گزارش می دهند.

از زمان ابتلا به همه گیری ، 571 مورد مثبت ویروس مشاهده شده است.

سی و دو نفر بر اثر ویروس جان خود را از دست داده اند ، اما 508 مورد حل شده است.

نیاگارا

در نیاگارا یک هزار و 657 مورد COVID-19 گزارش شده است که از روز یکشنبه 18 مورد افزایش داشته است.

اطلاعات موجود در وب سایت منطقه می گوید که 1345 مورد از این موارد حل شده و 235 مورد فعال است.

77 کشته و 15 شیوع فعال وجود دارد.