3 مرد همیلتون در رویداد Hugs Over Masks متهم شدند ، از جمله برگزار کننده

پلیس همیلتون سه مرد را متهم کرده است ، از جمله سازمان دهنده رویداد Hugs Over Masks که روز یکشنبه توسط تالار شهر برگزار شد.

پلیس می گوید بیش از 35 نفر در اعتراض به محدودیت های فعلی COVID-19 در خیابان های Bay Bay S. و Main Street W. این رویداد در همان روزی رخ داد که همیلتون از 500 مورد فعال COVID-19 پیشی گرفت.

پلیس قبلاً یک جوان 26 ساله را به سازماندهی یک رویداد Hugs Over Masks متهم کرده بود که در اوایل ماه نوامبر بیش از 100 شرکت کننده را دید.

قبل از شروع این رویداد ، پلیس می گوید که آنها برگزار کننده را شناسایی کرده و به او اطلاع داده اند که این رویداد تخلفاتی را در این ماده نقض می کند بازگشایی قانون انتاریو. آنها همچنین گفتند که وی متهم خواهد شد.

برگزار کننده این مراسم را ادامه داد و در آن شرکت کرد.

پلیس می گوید که افسران به اعتراض Hugs Over Masks رفتند و تأیید کردند که تعداد افراد آنجا بیش از تعداد مجاز برای یک اجتماع در فضای باز است.

یک مرد 26 ساله همیلتون با اتهام عدم رعایت این عمل روبرو است. وی در 11 ژانویه 2021 در دادگاه حاضر می شود.

پلیس می گوید ممکن است حداقل 10000 دلار جریمه برای شخصی که به جرم محکوم شده است محکوم شود.

یک مرد همیلتون 48 ساله و یک همیلتون 72 ساله نیز با همین اتهام روبرو شدند.

سه نفر در انتشار رسانه ها مشخص نشده اند.

پلیس اوایل صبح امروز در توییتر خود پست کرد تا به مردم اطلاع دهد که حضور افسران در منطقه افزایش خواهد یافت.

برای جلوگیری از شیوع COVID-19 ، پلیس مردم را تشویق می کند که در هنگام بیماری در خانه بمانند ، فاصله دو متری از دیگران را حفظ کنند ، در صورت عدم امکان فاصله فیزیکی ، ماسک بزنند ، دستها را با آب و صابون بشویند و پوشانند. همراه با آستین یا دستمال خود سرفه یا عطسه کنید.