یعنی وابسته به صدای آژیر است

نام دیگر gps خودرو موقعیت یاب است. برخی از ردیاب های GPS خودرو به صورت سوکتی طراحی و تولید می شوند که به راحتی می توان دستگاه را در زیر داشبورد و در قسمت پای راننده نصب کرد. بعضی از ردیاب های خودرو GPS هم توسط باتری خود دستگاه تغذیه می شوند، به این معنی که این ردیاب را تقریباً در هر قسمتی از اتومبیل می توان قرار داد و استفاده کرد. از آنجایی که این ردیاب ها منبع تغذیه جداگانه ای ندارند باید هر چند وقت یکبار آنها را برداشت و باطریشان را شارژ مجدد کرد. اما برخی از آنها حتی زمانی که اتومبیل خاموش است از برق باتری اتومبیل استفاده می کنند که در این حالت باید شما دستگاه را از اتومبیل جدا کنید تا باتری اتومبیل آسیب نبیند.

با این که تمامی استفاده هایی که در بالا به آنها اشاره شد قانونی هستند اما بهتر است بدانید در برخی موارد ممکن است استفاده از دستگاه ردیاب GPS شما را از لحاظ قانونی و حقوقی دچار مشکل سازد. قاعده کلی آن است که شما می توانید در مورد اتومبیل خود از ردیاب استفاده نمایید. اما اگر شما مالک اتومبیل نیستید، معمولاً نصب ردیاب در آن غیر قانونی است.

هنگامی که دستگاه ردیاب GPS را در خودروتان نصب کردید شما می توانید توسط نرم افزارهایی که روی تلفن همراه هوشمند یا تبلت یا رایانه خود نصب کرده اید، هر لحظه موقعیت مکانی و وضعیت خودرو خود را مشاهده کنید. بنابر این اگر شما قصد ردیابی فرزند کوچک خود یا همچنین در طول زمان کار مراقب همسر خود باشید، شما به راحتی حق این کار را دارید و می توانید انجام دهید. با تحویل گرفتن آن درب منزل، تمام هماهنگیها از سوی تیم فروش رادار به منظور نصب ردیاب در محل شما انجام میگیرد. فروشگاه اسپورت خودرو بصورت تخصصی در زمینه فروش لوازم ایمنی خودرو فعالیت میکند و در صورت لزوم میتوانید برای خرید تجهیزات و وسایل مورد نیاز خود با این فروشگاه تماس حاصل کرده تا اطلاعات کاملی را قبل از خرید در اختیار شما قرار دهند.

خوندان مطالب جدید
سرویس های بهترین هاست ایرانی برای سایت های ویدئویی

پس از این مرحله ماژول GPRS با استفاده از اینترنت سیمکارت، اطلاعات مورد نیاز کاربران را به صورت آنلاین به سمت سرور ارسال میکند. به این ترتیب علاوه بر استفاده از امکانات معمول دزدگیر، از امتیازات یک ردیاب هم استفاده میکنید: موقعیت لحظهای خودرو را روی موبایل میبینید. ردیاب خودرو با کیفیت و یا ردیاب خودرو ارزان قیمت، مسئله این است! اما ملاک فعالیت مجموعه مهندسی ردیاب دلتا بر روی کیفیت میباشد . پوشش ۱۸ زبان زنده دنیا از جمله زبان فارسی نشان دهنده کشورهای استفاده کننده از این محصول میباشد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد نقشه gps خودرو لطفا به بازدید از وب سایت ما.