یخچال جدید

خرید یخچال از بانه تقریباً هر یخچال و فریزر همان کاری را انجام می دهد که شما انتظار دارید: غذای خود را حفظ کرده و آن را سرد نگه دارید. بنابراین وقتی یخچال جدیدی را انتخاب می کنید ،خرید یخچال از بانه یافتن مطلبی متناسب با سبک ، فضا و بودجه شما است. ما توصیه هایی برای انواع محبوب ترین یخچال ها از جمله پرفروش ترین نوع یخچال و فریزر داریم: یخچال های بزرگ درب فرانسه. اگر این همان چیزی است یخچال بانه که شما دنبال آن هستید ، انتخاب ما این است
گرداب یا جنرال الکتریک.

راهنماهای شما

لیام مک کیب

لیام مک کیب
میشل ما

میشل ما
کوری پرتن

کوری پرتن

این نظر را به اشتراک بگذارید

تقریباً هر یخچال و فریزر همان بانه کاری را انجام می دهد که شما انتظار دارید: غذای خود را حفظ کرده و آن را سرد نگه دارید. بنابراین وقتی یخچال جدیدی را انتخاب می کنید ، یافتن مطلبی متناسب با سبک ، فضا و بودجه شما است. ما توصیه هایی برای انواع محبوب ترین یخچال ها از جمله پرفروش ترین نوع یخچال و فریزر داریم: یخچال های بزرگ درب فرانسه. اگر این همان چیزی است که شما دنبال آن هستید ، انتخاب ما Whirlpool WRF535SMHZ است.
انتخاب ما
گرداب WRF535SMHZ
گرداب WRF535SMHZ
سبک اصلی ، طرح مناسب

این یخچال ساده ، جامد و بزرگ نمایانگر محبوب ترین اندازه و سبک در حال حاضر است. در حالی که فاقد چند ویژگی مناسب مانند یخساز درب است ، اما قطعات کمتری نیز دارد که می توانند بشکنند.
1،650 دلار از هوم دپو

Whirlpool WRF535SMHZ با عرض 36 اینچ و عمق استاندارد دارای یک مجموعه ویژگی اساسی است که – به همراه ساخت مستحکم – از قابلیت اطمینان به خوبی خبر می دهد. این مدل به عنوان یک مدل درب فرانسوی ، دارای یک محفظه یخچال و فریزر کاملاً نصب شده و فضای کافی برای ذخیره غذاهای تازه در سطح چشم است ، جایی که احتمال دارد آنها را فراموش نکنید. این یخچال بزرگ است و ظرفیت کافی برای یک خانوار شش نفره را دارد. ما شواهدی از مشکلات جدی کیفیت یا قابلیت اطمینان را ندیده ایم. گرچه یخ یا درب آب یخچال از طریق درب ندارد ، اما یخ ساز در فریزر دارد.
گرداب یا جنرال الکتریک.

راهنماهای شما

لیام مک کیب

لیام مک کیب
میشل ما

میشل ما
کوری پرتن

کوری پرتن

این نظر را به اشتراک بگذارید

تقریباً هر یخچال و فریزر همان کاری را انجام می دهد که شما انتظار دارید: غذای خود را حفظ کرده و آن را سرد نگه دارید. بنابراین وقتی یخچال جدیدی را انتخاب می کنید ، یافتن مطلبی متناسب با سبک ، فضا و بودجه شما است. ما توصیه هایی برای انواع محبوب ترین یخچال ها از جمله پرفروش ترین نوع یخچال و فریزر داریم: یخچال های بزرگ درب فرانسه. اگر این همان چیزی است که شما دنبال آن هستید ، انتخاب ما Whirlpool WRF535SMHZ است.
انتخاب ما
گرداب WRF535SMHZ
گرداب WRF535SMHZ
سبک اصلی ، طرح مناسب

این یخچال ساده ، جامد و بزرگ نمایانگر محبوب ترین اندازه و سبک در حال حاضر است. در حالی که فاقد چند ویژگی مناسب مانند یخساز درب است ، اما قطعات کمتری نیز دارد که می توانند بشکنند.
1،650 دلار از هوم دپو

Whirlpool WRF535SMHZ با عرض 36 اینچ و عمق استاندارد دارای یک مجموعه ویژگی اساسی است که – به همراه ساخت مستحکم – از قابلیت اطمینان به خوبی خبر می دهد. این مدل به عنوان یک مدل درب فرانسوی ، دارای یک محفظه یخچال و فریزر کاملاً نصب شده و فضای کافی برای ذخیره غذاهای تازه در سطح چشم است ،بانه جایی که احتمال دارد آنها را فراموش نکنید. این یخچال بزرگ است و ظرفیت کافی برای یک خانوار شش نفره را دارد. ما شواهدی از مشکلات جدی کیفیت یا قابلیت اطمینان را ندیده ایم. گرچه یخ یا درب آب یخچال از طریق درب ندارد ، اما یخ ساز در فریزر دارد.
انتخاب را ارتقا دهید
Maytag MFI2570FEZ
Maytag MFI2570FEZ
تلگراف درب ، دسته های زیباتر

این یخچال اصلی دیگر درب فرانسوی است ، اما دارای یک درب آب برای یخ و یخ ، و دسته های مد و سبک برای ظاهری زیبا تر است.
2300 دلار از Best Buy
2300 دلار از Lowe’s
2300 دلار از هوم دپو

شیک و جادار ، این Maytag MFI2570FEZ به عرض 36 اینچ شبیه Whirlpool WRF535SMHZ است ، اما یک یخ و آب توزیع کننده از طریق درب به آن اضافه می کند ، در صورتی که این یک ویژگی است که نمی خواهید بدون آن زندگی کنید. دستگیره های گرد و سبک آن نیز ظاهری پیچیده تر از اکثر یخچال ها با این قیمت به آن بخشیده است. قفسه های شیشه ای محکم از فضای داخلی 25 فوت مکعب بیشترین استفاده را می کنند که به اندازه کافی جادار است و می تواند مواد غذایی یک خانواده شش نفره را در خود جای دهد. و قیمت برای یخچال و فریزر این کالیبر کاملاً مناسب است.
یخچال های ساید بای ساید به اندازه گذشته یخچال بانه محبوب نیستند ، اما برای برخی از خانواده ها – به ویژه آنهایی که غذاهای منجمد و فریزر مرتب تر را ترجیح می دهند – ممکن است بهترین انتخاب باشند. ما فکر می کنیم 36 اینچی GE GSS25GSHSS بهترین یخچال ساید بای ساید با قیمت مناسب است. فریزر تمام قد دارای قفسه ها و سطل های زباله دسترسی به غذاهای منجمد را آسان تر از یخچال های فریزر درب فرانسوی به سبک سطل می کند. همچنین با یک دستگاه درب آب و یخ مجهز شده و قفسه ها و کشوهای آن در مقایسه با اکثر یخچال ها به راحتی قابل تنظیم هستند.

با بودجه ، GE GTS18GTHWW را دریافت خواهید کرد ، مدل 28 اینچی با عرض بالا و فریزر که معمولاً یکی از یخچال های ارزان قیمت برای اندازه است. این احساس محکم تر و همان ویژگی های اساسی مشابه مدل های مشابه را دارد و سابقه بررسی صاحب آن نشان می دهد که احتمال نقص کارخانه یا سایر مشکلات قابلیت اطمینان کمتر است. با 17.5 فوت مکعب ، فقط کافی است که بتواند اصول اولیه یک خانواده چهار نفره را در خود جای دهد. اگر به دنبال یخچال دوم برای نگهداری در زیرزمین یا گاراژ هستید ، یا اگر لازم است یك یخچال را برای مستاجران تهیه كنید ، این انتخاب عالی است.

اگر به اندازه دیگری نیاز دارید یا سبکی متفاوت از آنچه تاکنون توصیه کرده ایم می خواهید – یا حتی مطمئن نیستید از کجا شروع کنید – راهنمای خرید یخچال را بررسی کنید. حتی اگر ما نتوانیم مدل خاصی را در پیکربندی مورد نظر یا نیاز خود توصیه کنیم ، این راهنما به شما کمک می کند یخچال بانه بفهمید به دنبال چه چیزی بگردید و چگونه درباره هر یخچالی که در نظر دارید انتقادی بیندیشید.
چرا باید به ما اعتماد کنید

ما از سال 2014 بیش از 100 ساعت تحقیق برای این راهنما انجام داده ایم. لیام مک کیب نویسنده ارشد لوازم خانگی در Wirecutter است و از سال 2011 صنعت لوازم خانگی را پوشش داده است ، از جمله دوره حضور در Reviewed. وی نسخه اصلی این راهنما را نوشت و از آن زمان ویرایش کرده است. میشل ما نویسنده سابق کارکنان Wirecutter است که نسخه قبلی این راهنما را نوشت. Kori Perten روی نسخه فعلی این راهنما کار کرد. او یکی از مشارکت کنندگان در Wirecutter است و قبلاً نزدیک به چهار سال در Reviewed در مورد لوازم خانگی آزمایش و نوشت.

در اینجا تحقیق ما انجام شده است:

ما با دارندگان فروشگاه های لوازم خانگی و فروشندگان مستقل مصاحبه کردیم ، از جمله ریچارد هیوز ، مدیر سابق آموزش کارخانه لوازم خانگی دنور ، و استیو شینکوپف ، مدیرعامل Yale Appliance + Lighting. ما همچنین با سایر فروشندگان در طبقه نمایشگاه در فروشگاه های Sears ، Lowe’s و Home Depot در مناطق مترو بوستون و نیویورک گپ زدیم.
ما با نمایندگان برندها ، مدیران محصولات و مهندسان مارک های بررسی خرید یخچال از بانه شده از جمله BlueStar Refrigeration ، True ، Electrolux / Frigidaire ، LG ، GE و Liebherr و دیگران صحبت کردیم.
ما با تکنسین های تعمیر و کارشناسان تعمیرات آنلاین ، از جمله کریس زایسلر از RepairClinic.com ، که چند دهه تجربه میدانی در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارد و کایل وینز ، مدیرعامل iFixit ، مشورت کردیم.
ما داده های فروش و روند را از انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی ، تراکلاین و سایر منابع صنعت جمع آوری کردیم تا بفهمیم مردم چه نوع یخچالی را می خرند.
ما چند هزار مرور را که توسط افرادی که یخچال دارند و بررسی کرده ایم ، نوشته ایم.
ما به بازخورد خوانندگان خود (و کارمندان خودمان) گوش دادیم.

برای اینکه روشن شود ، ما آزمایش عملکرد عملی خود را انجام نداده ایم ، مانند یخچال بانه بررسی شده ، CNET و خانه داری خوب. ما برای کمک به تصمیم گیری های خود بررسی های بانه آنها را بررسی کردیم ، اگرچه آنها همیشه یخچال های مورد علاقه ما را آزمایش نکرده اند. بنابراین انتخاب ما براساس تحقیق ، گزارش و مدتی باز کردن درها و قفسه زدن در نمایشگاه های لوازم خانگی است.

خوندان مطالب جدید
خرید سی پی CP کالاف دیوتی موبایل - ایران موجو