کاشت مو MFIT

روش جدید دیگر برای کاشت مو روش انتقال بسیار ظریف و دقیق Micro Follicular Isolation Techniqu است که با نام MicroFIT یا MFIT نیز شناخته می شود. منبع اصلی مو MFIT ، که شباهت زیادی به روش FIT دارد ، با ابزارهای بسیار ظریف و دقیق در سطح “میکرو” انجام می شود. در حقیقت ، تولید ابزار با چنین دقتی انقلابی در زمینه کاشت مو در نظر گرفته می شود ، که موفقیت کاشت مو را بیش از سپردن آن به دست جراح به دقت مکانیسم حذف وابسته می کند و خطاهای احتمالی انسانی را به حداقل می رساند.

به گفته کارشناسان کاشت مو ، نتیجه کاشت فناوری MFIT رشد کاملاً طبیعی بوده و با زیستگاه های پوست مطابقت دارد با ظاهری طبیعی که کاملاً با پوست سر بیمار سازگار است و اشتباهات احتمالی ناشی از خستگی یا بی احتیاطی جراح خوب است. کنترل شده و تضمین شده موهای موفق و یکنواخت بسیار بیشتر از قبل خواهند بود.

کاشت مو FLAP

در این روش کاشت مو که فقط در موارد خاص انجام می شود ، بخشی از پوست سر که حاوی فولیکول های مو است به پیازهای مو پیوند می شود. کاشت مو FLAP روشی منسوخ شده است که فقط در موارد خاص به دلیل ظاهر غیرمعمول آن انجام می شود و باعث ایجاد زخم بزرگی روی سر می شود که معمولاً نمی توان آن را پنهان کرد و عوارض بعد از عمل را به همراه دارد.

کاشت الیاف مصنوعی به جای مو

این روش کاشت مو که اکنون در ایران و برخی کشورهای دیگر منسوخ شده است ، یکی از اولین روش های کاشت مو است. این روش از الیاف مصنوعی شبیه موهای طبیعی برای کاشت مو استفاده می کند. یکی از معایب این روش انعطاف پذیری موهای کاشته شده است. به عنوان مثال ، افرادی که موهایشان با الیاف مصنوعی کاشته شده است نمی توانند مدل موهای خود را تغییر دهند یا رنگ کنند. علاوه بر ظاهر مصنوعی مو ، خطر ابتلا به عفونت در محل کاشت مو ، ریزش مو و نیاز به ترمیم مداوم از بزرگترین معایب این روش کاشت مو است.

کاشت مو به روش پیوند سکته مغزی

روش منسوخ شده کاشت مو در بیشتر کشورهای جهان روش کاشت سکته مغزی است. رویان سلامت این روش مچ دست از قسمتی از سر یا بدن برداشته شده و در محل مورد نظر کاشته می شود. ظاهر موهای کاشته شده در این روش کاشت مو غیرطبیعی است و بنابراین بسیار مورد استقبال قرار نمی گیرد.

کاشت مو به روش کاهش پوست سر

در روش پوست سر ، کاهش یا کاهش پوست سر ، همانطور که از نام آن پیداست ، با کاهش اندازه پوست سر انجام می شود. در واقع ، با این روش ، پوست سر با یک برش جراحی کاهش می یابد و بنابراین ناحیه پوست سر کاهش می یابد و در نهایت ، قسمت برش خورده بخیه می شود.