هیچ جریمه ای توسط بیمارستان ها تحت قانون جدید مراقبت طولانی مدت انتاریو صادر نمی شود: استان، OHA

این استان و بیمارستان های آن می گویند که تاکنون هیچ کس در انتاریو بر اساس قانون جدیدی که می تواند بیماران را ملزم به پرداخت روزانه 400 دلار جریمه در صورت امتناع از انتقال از بیمارستان به خانه مراقبت های طولانی مدتی که انتخاب آنها نیست، جریمه کند.

اما خانواده‌ها و مدافعان معتقدند تهدید ناشی از این قانون بیماران را به خانه‌های سالمندان سوق می‌دهد که در غیر این صورت انتخاب نمی‌کردند.

این قانون که در سپتامبر اجرایی شد، می‌تواند بیماران ترخیص شده را به خانه‌های سالمندان منتقل کند که رضایت ندارند. بیماران در جنوب انتاریو را می توان به خانه هایی تا 70 کیلومتر دورتر منتقل کرد، در حالی که بیماران در شمال انتاریو را می توان تا 150 کیلومتر دورتر منتقل کرد.

هدف این قانون بیمارانی است که به اصطلاح “سطح مراقبت جایگزین” نامیده می شود که دیگر نیازی به بستری در بیمارستان ندارند و در انتظار مراقبت های طولانی مدت هستند. دولت گفته است که این قانون می تواند تخت های بیمارستانی را که بسیار مورد نیاز است آزاد کند.

بیمارستان‌ها می‌گویند که در به کارگیری این قانون کوتاهی کرده‌اند، اما هماهنگ‌کنندگان قرار دادن بحث‌های مربوط به آن را در چت‌های خود با بیماران وارد می‌کنند.

آنتونی دیل، مدیر عامل انجمن بیمارستان انتاریو، گفت: «جامعه بیمارستان از این نوع موضع خصمانه بسیار ناراحت است.

دیل گفت که هماهنگ‌کنندگان بیمارستان قانون را برای کمک به بیماران در درک “شرایط گسترده‌تر” در زمانی که زمان آن می‌رسد که به مراقبت‌های طولانی‌مدت فکر کنند، مطرح می‌کنند.

او گفت: “مکالمه با بیماران و خانواده ها به آنها کمک می کند تا نوع گزینه هایی را که برای آنها باز است، درک کنند.” دیل افزود، همچنین به بیماران کمک می کند تا بفهمند چگونه می توانند به دیگرانی که نیاز به دسترسی به مراقبت های بیمارستانی دارند کمک کنند.

انجمن گفت: 2135 بیمار با سطح مراقبت جایگزین در بیمارستان ها در انتظار مراقبت های طولانی مدت در ماه سپتامبر بودند. داده های دولتی نشان می دهد که در حال حاضر 1830 بیمار از این قبیل در بیمارستان ها هستند.

این استان می گوید که از زمان اجرایی شدن این قانون، 7600 بیمار با سطح مراقبت جایگزین به خانه های سالمندان نقل مکان کرده اند.

وزیر مراقبت های طولانی مدت در نامه ای که اوایل ماه جاری در پاسخ به سوال NDP ارسال شد، گفت: 66 بیمار برای زندگی در خانه های سالمندانی که انتخاب نکرده اند فرستاده شده اند.

این قانون همچنین زمانی تصویب شد که دولت به خانه‌های سالمندان اجازه داد تا تخت‌های خالی را که برای ایزوله کردن مبتلایان به کووید-19 اختصاص داده شده بود باز کنند، و سنجیدن تأثیر آن را دشوار کرد. دولت گفت که این حرکت حدود 2100 تخت را آزاد کرد که بیش از 1300 تخت مورد انتظار بود.

“احساس می کردم هیچ گزینه ای ندارم”

برخی از خانواده ها می گویند که این قانون برای آنها استرس زیادی ایجاد کرده است.

مادر 82 ساله Sheri Levergood که با زوال عقل عروقی زندگی می کند، نوامبر گذشته پس از سقوط های پیاپی در خانه سالمندان خود در بیمارستان بستری شد و پس از یک ماه بستری شدن در بیمارستان به عنوان یک بیمار سطح مراقبت جایگزین تبدیل شد.

جانت لورگود تا زمانی که مراقبت کافی داشت از بیمارستان خارج شد، اما سطح مراقبت مورد نیاز به دلیل نیازها و تمایل او به سقوط قابل توجه بود.

خانواده او گفتند که خانه بازنشستگی او را برنمی‌گرداند و نقل مکان با دخترش امکان‌پذیر نبود زیرا کمک کافی از طرف کارکنان پشتیبانی شخصی وجود نداشت.

بیمارستان از او می‌خواست که به یک خانه مراقبت طولانی‌مدت برود، اما گزینه‌های برتر لورگود اتاق در دسترس نداشت. دخترش گفت که بیمارستان سپس دو نقطه را در “واحدهای مراقبت انتقالی” انتخاب کرد.

Levergood آن گزینه ها را دوست نداشت. در آن زمان بود که هماهنگ کننده بیمارستان به او جریمه 400 دلاری را گفت.

شری لورگود گفت: «احساس می‌کردم هیچ گزینه‌ای ندارم. من در واقع در افسردگی بسیار بدی فرو رفتم و حملات پانیک داشتم.

سپس، مانند یک معجزه، نقطه ای در یکی از خانه های سالمندان مورد علاقه جانت لورگود باز شد.

شری لورگود گفت: «از اینکه درها به روی ما باز شد، احساس خوشبختی کردم. “اگر جایی باز نمی شد، باید به یکی از آن خانه هایی می رفتیم که در مقابل آن قرار داشتیم.”

وزیر مراقبت دراز مدت پل کالاندرا گفت که استرسی که این قانون برای خانواده ها ایجاد کرده است را می شناسد.

وزیر می گوید قانون موفقیت آمیز بوده است

کالاندرا در دفترش در مجلس قانونگذاری گفت: “می فهمم، زمان بسیار پر استرسی است.”

هنگامی که شما در سیستم هستید، سیستم خوبی است، اما ورود به سیستم های مختلف مانند یک درد سلطنتی است.

کالاندرا این قانون را موفقیت آمیز ارزیابی کرد و به 4800 بیمار اشاره کرد که اکنون خانه های سالمندان بیشتری را از زمان اجرایی شدن این قانون به لیست انتخاب های ترجیحی خود اضافه کرده اند.

او گفت: “ما شاهد حرکت از بیمارستان به مراقبت های طولانی مدت هستیم، اما مهمتر از آن، می بینیم که مردم گزینه هایی را به لیست خانه هایی اضافه می کنند که مایل به رفتن به آنها هستند.”

به بیمارستان‌ها اجازه داده شد تا جریمه‌های 400 دلاری در روز را در ماه نوامبر آغاز کنند، اما کالاندرا گفت تعجب نمی‌کند که تا آنجا که می‌داند، هیچ‌کدام تا کنون وضع نشده است.

او گفت: “من هرگز فکر نمی کردم که جریمه های هنگفتی در کار باشد.” “اما باید به عنوان بخشی از سیستم وجود داشته باشد.”

مدیر عامل شبکه بیمارستان از قانون حمایت می کند

یک شبکه بیمارستانی کوچکتر در جنوب انتاریو گفت که از این قانون استفاده نکرده است زیرا در وضعیت فعلی آنها صدق نمی کند.

اندرو ویلیامز، مدیر عامل اتحادیه مراقبت های بهداشتی Huron Perth گفت: “ما تخت های مراقبت طولانی مدت در دسترس نداریم که در آنجا خالی باشند.”

او گفت که تعداد بیماران در سطح جایگزین که نیاز به ترخیص دارند همچنان یک مشکل است و افزود که اگر بتواند قانون را اعمال خواهد کرد.

ویلیامز می‌گوید: «به همان اندازه که مردم می‌گویند این غیرمنصفانه است که انتظار داشته باشیم مردم از طریق سیستم حرکت کنند، به همان اندازه ناعادلانه است که مردم به خاطر آن منتظر بمانند».

اما مدافعان می گویند تهدید جریمه به این معنی است که بیماران ممکن است به حرکت هایی رضایت دهند که واقعاً با آنها موافق نیستند.

جین میدوس، وکیل مرکز حمایت از سالمندان، گفت: «مردم می دانند که این موضوع بالای سرشان آویزان است.

“آنها عموماً خانه هایی را انتخاب می کنند که نمی خواهند… زیرا معتقدند که انتخاب دیگری ندارند.”