نوجوان به پلیس گفت که دادگاه پس از حمله جنسی سنت مایک به او هشدار داده شد که “دزدکی نکند”

پسربچه نوجوانی به پلیس گفت که پس از تعرض جنسی توسط گروهی از هم دانش آموزان در یک دبیرستان مشهور تورنتو ، به وی اخطار داده شد که “دزدچی نکند” و دادگاه روز پنجشنبه رسیدگی به امنیت را اعلام کرد.

در ویدئویی که در دادگاه پخش شد ، این نوجوان به بازپرس پلیس می گوید که در هفته های بعد دو دانش آموز درگیر در حادثه اکتبر 2018 در مدرسه کالج سنت مایکل به او مراجعه کردند و از او خواستند که در این باره به کسی نگوید.

در سراسر مدرسه در مورد این حادثه پچ پچ شده بود و این نوجوان می گوید که ممکن است سرانجام بدون افشای جزئیات ، به یکی از دوستانش تأیید کرده باشد که این اتفاق افتاده است. او در این ویدئو می گوید ، اما او به والدین یا هیچ کارمند دیگری در مدرسه نگفته است.

در یک مرحله از ضبط ، محقق اصلی پرونده از نوجوان می پرسد که آیا قبل از پیوستن به تیم فوتبال مدرسه از این نوع رفتارها چیزی شنیده است؟

این پسر پاسخ می دهد که او در طول سالهای طولانی ورزش خود در جاهای دیگر چنین چیزی را ندیده و تجربه نکرده است.

“یک فرهنگ متفاوت”

او به محقق ، دت گفت: “این فقط یک فرهنگ متفاوت در این مدرسه و در آن تیم است.” ساخت دانیل سانگینگ از واحد جنایات جنسی پلیس تورنتو.

شواهد در محاکمه نوجوان دیگری ارائه می شود که متهم به آن حادثه است و دیگری نیز در رختکن مدرسه در نوامبر 2018 اتفاق افتاد.

خوندان مطالب جدید
کاربرد مینی پرسو یا اسپرسو ساز کوچک همراه چیست؟

متهم در رابطه با این دو حادثه به اتهام حمله جنسی باند ، تجاوز جنسی با اسلحه و حمله به سلاح ، به دو عنوان اعتراف نکرد.

شاکی نوجوان حادثه ماه اکتبر – که در آن پس از تمرین فوتبال در رختکن مدرسه با دستگیره جارو مورد تعرض جنسی قرار گرفت – را در بخشی از همان ویدئو که اوایل این هفته مشاهده شد ، توصیف کرد.

در گزارش وی از آن حادثه اشاره ای به متهم ، دانش آموز سابق مدرسه نشده است.

با این حال ، ویدئوی دوم که روز پنجشنبه در دادگاه پخش شد ، نشان می دهد که وی در مورد حادثه ماه نوامبر که به گفته وی متهم نقش داشته ، به پلیس می گوید.

این نوجوان در آن ویدئو می گوید که پس از یک بازی فوتبال ، در رختکن مدرسه شاهد حمله جنسی مشابهی به یک دانش آموز دیگر بوده است. پسر یادآوری می کند که در آن حادثه گروهی نیز دانشجویی را ازدحام داده و با دسته جارو به او حمله جنسی کرده اند.

او به پلیس می گوید متهم در آن لحظه بازوهای مقتول را پایین نگه داشته است. بعداً ، پس از پایان حمله جنسی ، متهم نیز در میان کسانی بود که به تلفن نگاه می کردند و می خندیدند.

این نوجوان یادآوری می کند که دقایقی پس از حادثه به قربانی رفته و فقط دانش آموز تهدید کرده است که به همان شیوه به او حمله خواهد کرد.

وی به بازپرس اذعان می کند که احتمالاً باید برای جلوگیری از حمله به دانش آموز دیگر مداخله می کرد ، اما می گوید او می ترسد که گروه به جای او به او روی بیاورند.

خوندان مطالب جدید
کرم روز مرطوب کننده Care نیوا 200 میل

وی در این فیلم به افسر می گوید که ترس او را از گزارش حمله ماه نوامبر نیز باز داشت. این نوجوان می گوید که فکر می کرد پس از آن مجبور خواهد شد تجربیات خودش را فاش کند و به دلیل اخراج مجرمان مقصر شناخته خواهد شد.

نوجوان فکر می کرد دوستان متهم ممکن است “به دنبال من بیایند”

او می گوید: “آنها دوستان زیادی در اطراف مدرسه دارند … و من فکر کردم کسی می داند این من هستم و به دنبال من می آید.”

این نوجوان در ابتدا در میان کسانی بود که در حادثه ماه نوامبر متهم شدند ، اگرچه بعداً این اتهامات منتفی شد.

سه نوجوان دیگر قبلاً به جرم حمله جنسی با سلاح و حمله به سلاح به دلیل نقش خود در این حوادث ، جرم خود را پذیرفته و به دو سال آزادی مشروط محکوم شده اند.

یکی از آنها همچنین به خاطر ضبط یکی از حملات جنسی در ویدئویی که سپس در مدرسه و فراتر از آن به اشتراک گذاشته شد ، در ساخت پورنوگرافی کودکان گناه کرد.

دانش آموز دیگری پس از اعتراف به جرم خود ، دو سال حبس آزمایشی و بدون حبس دریافت کرد. اتهامات علیه یک دانشجوی دیگر نیز منتفی شد.

هیچ یک از نوجوانان درگیر پرونده – از جمله متهمان ، شاکیان و برخی از شاهدان – براساس مفاد قانون عدالت کیفری جوانان قابل شناسایی نیستند.

دادگاه در ماه مارس آغاز شد اما به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 چندین ماه در انتظار بود. قرار است چهارشنبه هفته آینده از سر گرفته شود.

خوندان مطالب جدید
پلیس: مردی پس از تیراندازی در بار در نورث یورک کشته شد