نوامبر 25, 2020

خبرگزاری تلگرام فارسی

سایت خبری تلگرام فارسی

مشاغل جدید به مرغ های برفی کانادایی کمک می کند تا یک مرز زمینی بسته ایالات متحده را دور بزنند

با وجود بسته بودن مرزهای زمینی کانادا و ایالات متحده برای ترافیک غیر ضروری ، مرغ های برفی کانادایی برنارد لویزل و سیلوی چاربنو – در RV خود ، در حال رفتن به فلوریدا هستند.

لویزل ، 57 ساله ، از ایستگاه جاده ای در نزدیکی آلبانی ، نیویورک گفت: “سرانجام ، ما می رویم” هوا در کبک داشت سرد می شد.

این زوج از ماریویل ، ایالت كوی ، جنوب شرقی مونترال ، در RV خود در تمام طول سال زندگی می كنند و زمستان را در فلوریدا می گذرانند. امسال اما آنها با مشکلی روبرو شدند زیرا در طی بیماری همه گیر COVID-19 نمی توانند خانه متحرک خود را از مرزهای ایالات متحده عبور دهند.

اما وقتی آنها از خدمات جدیدی كه توسط KMC Transport ارائه شد ، این مشكل حل شد.

شرکت کبک با یک هواپیمای اجاره ای از یک فرودگاه در خارج از مونترال به پلاتسبورگ در نزدیکی مرغ های برفی پرواز می کند ، کارمندان نیویورک KMC همچنین وسایل نقلیه مرغ برفی را به فرودگاه پلاتسبورگ می رسانند ، پس از فرود ، مسافران می توانند به سمت جنوب حرکت کنند.

لویزل گفت: “بسیار عالی بود – از هواپیما – RV خود را در آنجا مشاهده کنید ، فقط منتظر ما هستید.”

روز پنجشنبه ، لوئیزل و شاربنو ، درست قبل از سوار شدن به پرواز خود از فرودگاه مونترال سن هوبرت لانگوئیل به نزدیكی پلاتسبورگ ، نیویورك ، برای شروع مهاجرت به جنوب. (ارائه شده توسط سیلوی شاربنو)

علیرغم افزایش سریع میزان عفونت COVID-19 در مشاوره ایالات متحده و کانادا برای سفر به خارج از کشور ، مرغ برفی زیادی مصمم هستند که زمستان امسال به جنوب بروند.

اگرچه کانادایی ها به دلیل بسته بودن مرزهای زمینی نمی توانند به ایالات متحده بروند ، اما آنها می تواند به کشور پرواز کند. اما این هنوز مشکلی برای مرغ های برفی ایجاد می کند که می خواهند وسایل نقلیه خود را به جنوب برسانند.

در پاسخ ، چندین شرکت حمل و نقل روش های جدیدی برای کمک به مرغ های برفی – و اتومبیل های آنها – برای عبور از مرز ارائه داده اند.

KMC وسایل نقلیه را برای مرغ های برفی به آفتاب گیر ایالات متحده می فرستد. اما هزینه حمل و نقل RV می تواند ممنوع باشد – حدود 4300 دلار.

بنابراین مالک و رئیس جمهور مایکل کوتوریه گزینه ارزان تری را در نظر گرفت: از اواخر اکتبر ، او پروازهای چارتر را برای پرندگان برفی به پلاتسبورگ ترتیب داد ، به علاوه خدمات حمل و نقل برای وسایل نقلیه آنها.

مشتریان 500 دلار برای هر صندلی در هواپیما و 1000 دلار برای حمل و نقل وسیله نقلیه پرداخت می كنند. کوتوریه گفت ، به عنوان یک شرکت حمل و نقل تجاری ، با وجود محدودیت های مرزی ، KMC می تواند وسایل نقلیه را به آمریکا بیاورد.

وی گفت: “هر معامله تجاری در مرز ضروری تلقی می شود.” “ما باید تمام مدارک را داشته باشیم و سپس مجاز به انجام آن هستیم.”

گمرک و مرزبانی ایالات متحده به سی بی سی نیوز تأیید کردند که هیچ محدودیتی در واردات وسایل نقلیه کانادایی ها به ایالات متحده در هنگام بسته شدن مرزهای زمینی وجود ندارد.

هشدار به مرغ های برفی

KMC هر روز دو بار به پلاتسبورگ پرواز می کند. کوتوریه گفت هواپیمای 9 نفره همیشه پر است.

مشاغل اضافه شده برای کمپانی که به طور معمول بر روی حمل و نقل خودرو به نمایندگی ها متمرکز است ، پیشرفت چشمگیری داشته است.

Couturier گفت ، این سمت از تجارت در طی همه گیر شدن کند شده است ، اما پذیرایی از مرغ های برفی به او این امکان را داده است که همه 35 کارگر خود را شاغل نگه دارد.

وی گفت: “اگر مرغ های برفی نبود ، این شرکت امسال دچار مشکل می شد.” “این فرصت خوبی برای ماست.”

تماشا کنید: نخست وزیر کانادا به دلیل اوج گرفتن موارد ، هوشیاری را توصیه می کند:

نخست وزیر جاستین ترودو به پله های Rideau Cottage بازگشت و در آنجا با التماس فراوان از کانادایی ها خواست تا سرعت گسترش ویروس COVID را کاهش دهند. 2:25

در همین حال ، دولت فدرال همچنان به کانادایی ها هشدار می دهد که از مسافرت های بین المللی در طول بیماری همه گیر پرهیز کنند.

نخست وزیر جاستین ترودو روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری گفت: “مردم وقتی در خانه می مانند ایمن ترین افراد هستند.”

با این حال ، این پیام مانع مرغ برفی مشتاق نشده است. برخی استدلال می کنند که ایمن خواهند بود ، زیرا ایمن هستند بیمه درمانی COVID-19 و قصد دارند به جامعه دروازه خود در مقصد بچسبند.

“[You] لوایزل گفت: “فقط مواد غذایی خود را انجام دهید ، به RV خود باز می گردید و شام خود را در آنجا صرف می کنید.”

سوار هلی کوپتر برای مرغ های برفی

والدین جرمی رود هنوز مایل به رفتن به فلوریدا در زمستان امسال بودند ، اما می خواستند هم ماشین خود را بگیرند و هم لابرادور ، ابی. بنابراین خلبان هلی کوپتر به راه حلی دست یافت که کارفرمای وی ، Great Lakes Helicopter در کمبریج ، انت ، به یک تجارت تبدیل کرده است.

این شرکت مرغ های برفی را در همیلتون ، آنت برمی دارد. فرودگاه و آنها را از آن طرف مرز به بوفالو ، نیویورک هلیکوپتر می کند. سپس ، دوست رود – که یک شرکت حمل و نقل را اداره می کند – وسایل نقلیه مسافران را ، معمولاً با یک کامیون مسطح ، به فرودگاه بوفالو منتقل می کند.

رود گفت: “پدر و مادرم می خواستند برای زمستان به فلوریدا بروند و من گفتم:” مشکلی نیست ، من اطمینان می دهم که شما بچه ها آنجا هستید. ” “ما سرمان را کنار هم گذاشتیم و در نهایت به این کار کوچکی رسیدیم که اینجا انجام می دهیم.”

خلبان جرمی رود مادرش ، دایان ، پدرش و سگشان را از همیلتون به بوفالو رساند. او همچنین ماشین آنها را حمل کرد ، بنابراین زوج مرغ برفی می توانند در زمستان در فلوریدا وسیله نقلیه خود را با خود داشته باشند. (ارسال شده توسط جرمی رود)

از زمان شروع خدمات در اواخر ماه اکتبر ، هلیکوپتر Great Lakes 30 مسافر پرواز کرده و صدها رزرو دیگر دارد. هزینه یک زوج برای پرواز با هلی کوپتر شخصی خود و حمل و نقل ماشین خود 1900 دلار است. از حیوانات خانگی خوش آمدید.

رود گفت ، علی رغم همه گیر شدن بیماری ، از تجارت سریع تعجب نمی کند.

وی گفت: “ما اینجا زمستانهای سرد و طولانی داریم.” “شما قادر به بیرون رفتن نیستید ، بدن را حفظ کنید ، فعال بمانید.”

خدمت به مرغ های برفی به دلیل تقاضای عمومی

در ساحل غربی ، ممکن است زمستان ها آنقدر سرد نباشد ، اما بسیاری از مرغ های برفی در آنجا هنوز می خواهند به سمت جنوب حرکت کنند – و ماشین های خود را ببرند.

این فرصتی را برای واردکنندگان Bidbuy مستقر در Blaine، Wash ایجاد می کند. این شرکت به طور سنتی وسایل نقلیه را به خریداران و فروشندگان خصوصی وارد می کند.

اما امسال این هواپیما منشعب شده است تا وسایل نقلیه مرغ برفی را نیز از منطقه ونکوور به ایالات آفتاب گیر ایالات متحده یا به مقاصد نزدیکتر مانند فرودگاه سیاتل منتقل کند.

جید مک الروی ، معاون رئیس بازاریابی و فروش با Bidbuy Importers ، همچنین به مرغ های برفی ساحل غربی در سفر به جنوب کمک می کند. هزینه این سرویس از 500 دلار به بالا 3000 دلار است. (ارائه شده توسط جید مک الروی)

جید مک الروی ، معاون رئیس بازاریابی و فروش بیدبوی گفت که این شرکت به دلیل تقاضای عمومی مشتریان مرغ برفی را پذیرفته است.

وی گفت: “وقتی مرز بسته شد ، سوالات زیادی از مرغ های برفی دریافت کردیم که فکر می کردند آیا می توانیم به آنها کمک کنیم.” “در ابتدا ، ما نمی دانستیم زیرا این کاری نیست که ما انجام داده ایم.”

تاکنون ، Bidbuy 40 اتومبیل حمل کرده است. طی چند ماه آینده این شرکت حدود 100 مورد دیگر رزرو کرده است. بسته به نوع وسیله نقلیه و مسافتی که از آن می گذرد ، هزینه ها از حدود 500 دلار تا 3000 دلار افزایش می یابد.

هنگامی که در مورد همه گیر شدن مرغ های برفی به جنوب کمک کردند ، مک الروی گفت که خوشحال است که به آنها کمک می کند تا از زمستان فرار کنند.

“شما هرگز نمی دانید که این مدت چه مدت ادامه خواهد داشت. شما باید از زندگی خود لذت ببرید.”