‘فکر می کنم او بسیار هیجان زده شده باشد’: نام خانوادگی سپاسگزار جی کدی همچنان درگیر است

در حالی که کاتارینا دلا پیا در مسیر تازه دسترسی Keddy Access همیلتون بالا می رفت ، تصور اینکه پدرش جی هر روز در شرایط مناسب هوا استفاده می کند برای او سخت نبود.

این جوان 29 ساله گفت: “من فکر می کنم که او بسیار هیجان زده شده باشد. من می دانم که او کاملاً دوست داشت که از این نوع دسترسی برای رفت و آمد به محل کار خود برخوردار باشد.”

پنج سال پیش ، جی كدی ، مربی مهد کودک 53 ساله ، دوچرخه سوار مشتاق و پدر سه فرزند ، هنگام دوچرخه سواری در دسترسی به Claremont Access از پشت مورد ضرب و شتم قرار گرفت و کشته شد.

Keddy Access Trail به افتخار وی نامگذاری شده است.

دلا پیا گفت: “ما آرزو می كردیم كاش چنین چیزی در كلارمونت 5 سال پیش وجود داشت.”

“من همیشه در مورد سناریوهای مختلف فکر می کنم که چه عواملی ممکن است در آن روز تغییر کند ، اما شما نمی توانید برگردید.”

دلا پیا اکنون در شمال تورنتو زندگی می کند ، اما او برای اولین بار در یک دیدار اخیر با مادرش و به مناسبت 5 سالگرد مرگ پدرش ، مسیر را دنبال کرد.

وی در توئیتی همراه با عکسی از آن ، حاوی ریل ها و علائم عبور از عابر پیاده ، در توییتر نوشت: “من خیلی دلم برای او تنگ شده است و گرچه باعث بازگشت او نمی شود. من بسیار خوشحالم که این مسیر اکنون برای حمل و نقل ایمن همه در اینجا است.”

مسیر از خیابان هانتر تا خیابان پنجم غربی با یک ورودی در خیابان هانتر و دسترسی Claremont امتداد دارد. همچنین از چهار اتصالات جانبی با مسیرهای آسفالت به عرض سه متر برخوردار است.

خوندان مطالب جدید
کشاورز اقدامات قانونی علیه واحد بهداشتی نورفولک را به دلیل دستور کار خانه مهاجر کارگر متوقف کرد

“داشتن دنباله ای که برای استفاده مردم در دسترس باشد ، دوچرخه سواری ایمن ، رفت و آمد در محل کار ، انجام فعالیت بدنی آنها چیزی است که برای ما ، ما سپاسگزاریم که می تواند به میراث وی احترام بگذارد و واقعاً به کل جامعه در همیلتون کمک کند ، “گفت دلا پیا.

در آگاهی از افتتاح مسیر در 4 دسامبر ، انتشارات رسانه ای ، فرد آیزنبرگر ، شهردار این پروژه را به عنوان راهی برای “ایجاد اتصال بسیار مورد نیاز بین شهر پایین تر و کوه ،” ستود و آن را “ادای احترام فوق العاده” به کدی خواند.

مربی مهد کودک شاهزاده ولز ، جی کدی در اوایل دسامبر 2015 در Claremont Access مورد اصابت قرار گرفت و کشته شد. (توییتر)

بخش 14 مشاور تری وایتهد این دنباله را راهی برای به اشتراک گذاشتن روحیه کدی توصیف کرد.

“ما یک شهروند بزرگ ، دوست و یکی از اعضای خانواده خود را از دست دادیم و جای تأسف است که جی دیگر در جمع ما نیست. به عنوان یک دوچرخه سوار مشتاق ، داشتن یکی از اصلی ترین مسیرهای دوچرخه سواری شهر به نام آقای کدی مناسب است.”

از دست دادن پدر و مادر چیزی نیست که مردم به راحتی از پس آن برآیند ، اما خانواده کدی به جای حوادث غم انگیزی که او را از آنها گرفت ، سعی دارند بیشتر به یاد جی بپردازند.

مسیر Keddy Access Trail بین خیابان هانتر و خیابان پنجم غرب امتداد دارد. (شهر همیلتون)

دلا پیا با بیان اینکه فرزندانش در تلاشند زندگی خود را به شکلی ادامه دهند که باعث افتخار او شود ، گفت: “من فکر می کنم مادر من همیشه همیشه این سوراخ را احساس می کند ، زیرا اکنون بیوه است.”

در حالی که هیچ چیز نمی تواند جی كدی را بازگرداند ، دخترش گفت خوشحال است كه نام او می تواند بخشی از چیزی باشد كه به حفظ امنیت دیگران كمك می كند.

“بعنوان مربی مهد کودک اطمینان دارم که او این واقعیت را دوست دارد که این مکانی است که بچه ها و والدینشان می توانند دوچرخه سواری کنند یا ورزش کنند یا با هم باشند.”