نوامبر 25, 2020

خبرگزاری تلگرام فارسی

سایت خبری تلگرام فارسی

شهر نامه هشدار دهنده ای را برای نجارهای تورنتو برای پناهگاه های افراد مسکونی در نظر گرفته است

شهر تورنتو نامه ای هشدار دهنده به یک نجار تورنتو ارسال کرده است که در آستانه زمستان پناهگاه های سیار کوچکی را برای افراد بی خانمان در حال ساخت است و می گوید در صورت باقی ماندن سازه ها در ملک شهر می تواند اقدامات قانونی را انجام دهد.

اما خالیل سیوورایت ، 28 ساله ، ساکن اسکاربورو ، گفت که مصمم است به ساخت و سازه های عایق بندی شده معروف به پناهگاه های کوچک تورنتو مصمم باشد و در حال حاضر برای جلوگیری از اقدامات قانونی از شهر در حال برنامه ریزی برای حل این مشکل است.

هر پناهگاه جدیدی که وی احداث کند در املاک خصوصی قرار خواهد گرفت و کلیساهایی هستند که از قبل مایلند آنها را در زمین خود اسکان دهند.

سیوورایت روز شنبه در مورد هشدار شهر گفت: “در ابتدا ، من از این موضوع بسیار ناراحت شدم.”

“سپس من خودم را جمع می کردم و می فهمیدم که خوب ، ما هنوز هم باید این چیزها را بسازیم. بدون توجه به اینکه شهر در مورد آنها چه می گوید ، هنوز افرادی هستند که به آنها احتیاج دارند. ما اکنون فقط راهی برای کار در این زمینه پیدا می کنیم. “

پس از گفتگوهای اولیه مثبت با شهر در مورد مشارکت احتمالی ، سیوورایت با نامه ای مورخ 19 نوامبر از جانی روموف ، مدیر کل بخش های پارک ، جنگل و تفریح ​​شهر ، با اخطار کتبی رسمی روبرو شد.

یکی از پناهگاههای کوچک تورنتو از خلیل سیوورایت در پارک الکساندرا نشسته است. (مایکل چارلز کول / CBC)

روموف گفت: 10 پناهگاه توسط Seivwright در حال حاضر در املاک شهر در چندین مکان ساخته شده است.

روموف در این نامه گفته است: “این شهر مجوزهایی را صادر نكرده یا به هیچ وجه موافقت خود را با قرار دادن این سازه ها در املاك خود اعلام كرده است.”

“از این رو شهر تورنتو خواستار این است که شما بلافاصله تولید ، توزیع ، تأمین و نصب چنین پناهگاه هایی را برای اهداف قرار دادن و استفاده در املاک شهر متوقف کنید. در صورت عدم انجام این کار ، این شهر ممکن است ، از جمله راه حل های دیگر ، شما را نگه دارد مسئول هزینه های حذف چنین سازه هایی است. “

روموف گفت که پناهگاه ها در کار شهر دخالت می کنند تا مردم را از خیابان ها ، پارک ها و پناهگاه ها یا خانه های موقت منتقل کنند.

روموف گفت: “فعالیت های شما با این ابتکار تداخل دارد و ممکن است باعث ترغیب افراد به ادامه تصرف در اموال عمومی در شرایطی شود که هم خطرناک است و هم ناسالم.”

“بنابراین ، به شما توصیه می شود که در صورت ادامه نصب غیرقانونی این سازه ها بر روی املاک شهر ، این حق برای خود محفوظ است که اقدامات قانونی را به عمل آورد و یا از هرگونه ابزار اجرایی موجود در این زمینه در اساسنامه ها و آیین نامه های مربوطه استفاده کند ، به ، حذف سازه ها از مشخصات شهر بدون اطلاع قبلی. “

این شهر هنوز به درخواستی که صبح جمعه از CBC تورنتو برای اظهار نظر ارائه شده پاسخ نداده است.

129،700 دلار برای کمک به پروژه جمع آوری شد

سیورایت گفت که این پناهگاه ها ایمن هستند و مجهز به ردیاب های مونوکسیدکربن و دزدگیرهای دود است.

دیوارهای هر پناهگاه با یک لایه ضخیم از عایق فایبرگلاس پوشانده شده است که به طور معمول در ساخت و سازهای مسکونی استفاده می شود. در ، گوشه ای از پایه یک درب ، یک پنجره پنجره کوچک و چرخ های چرخشی وجود دارد. هزینه کل این ماده در حدود 1000 دلار برای مواد جدید است و ساخت آن برای Seivwright هشت ساعت طول می کشد.

سیوورایت گفت که او پناهگاه ها را به عنوان گزینه ای موقت برای افرادی می داند که در غیر این صورت در چادرها یا زیر چمن و پتو می خوابند. او تا حد زیادی از طریق یک کمپین جمع آوری کمک مالی آنلاین GoFundMe هزینه این پروژه را پرداخت می کند ، جایی که او تاکنون 129،700 دلار جمع آوری کرده است.

کتی کرو پرستار خیابانی می گوید: ‘من همیشه با این نوع ساختار یا راه حل مخالف بوده ام. و در ماه گذشته ، من یک 360 کامل انجام داده ام ، زیرا واقعاً احساس می کنم شهر به شدت در حال شکست است و این یک اقدام نجات دهنده زندگی است. ” (لورا داسیلوا / CBC)

کتی کرو ، پرستار خیابانی ، به نوبه خود گفت که او سیوورایت را به عنوان یک “قهرمان” می بیند و او از شنیدن نامه اخطار وی از شهر عصبانی شد. وی افزود ، او به افرادی که رنج می برند کمک می کند.

کرو گفت: “من همیشه با این نوع ساختار یا راه حل مخالف بوده ام. و در ماه گذشته ، من یک 360 کامل انجام داده ام ، زیرا واقعاً احساس می کنم شهر به شدت در حال شکست است و این یک اقدام نجات دهنده است.”

کرو گفت که تخمین زده می شود که در حال حاضر طی همه گیری ، 1000 نفر در تورنتو در خارج از کشور بخوابند.

وی گفت ، بدون وجود اتاق های هتل بیشتر ، مکمل های اجاره یا کمک هزینه مسکن که توسط شهر ارائه شده و ممنوعیت تخلیه استان توسط مردم است.

سیورایت درباره پناهگاه های خود گفت: “باید به جای بخشی که باید از آن برداشته شود ، به عنوان بخشی از راه حل در نظر گرفته شود.”