جشنواره بین المللی فیلم تورنتو ده لیست برتر سال 2020 را منتشر کرد

ویژگی های Deepa Mehta ، Tracey Deer و Michelle Latimer از جمله بهترین های جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در سال است.

لیست ده ساله برتر TIFF کانادا شامل کارگردانی مهتا است پسر بامزه، که ارسال کانادا به اسکار بهترین فیلم سینمایی بین المللی است و از CBC Gem در حال پخش است.

مهتا همچنین با شیام سلوادورایی ، نویسنده رمانی که الهام بخش فیلم بود ، در مورد یک پسر تامیل در حالی که در طی درگیری های مرگبار در سریلانکا در دهه های 1970 و 80 در حال همجنسگرا بزرگ شدن ، داستان را نوشت.

گوزن در لیست با است لوبیا، درباره یک دختر 12 ساله موهاک که در بحران اوکا سال 1990 روی سن می یابد.

و لاتیمر با ساخت این مستند برش را زد هندی ناخوشایند، که از کتاب غیر داستانی تحسین شده توماس کینگ در سال 2012 اقتباس شده است و در سپتامبر دو جایزه را از TIFF دریافت کرد

سایر فیلم های موجود در لیست 10 برتر عبارتند از:

  • جانوران توسط نیکولاس پردا ، نگاهی خنده دار به خشونت به اصطلاح “نارکو” در مکزیک.
  • مایک هولبوم جودی در مقابل سرمایه داری، در مورد جودی ربیک ، فعال فمینیست کانادایی.
  • کارآگاه بچه توسط Evan Morgan ، یک کمدی تاریک که VOD / digital را در 15 دسامبر منتشر می کند.
  • درام شناگر المپیک نادیا ، پروانه توسط Pascal Plante که اوایل امسال برای جشنواره فیلم کن انتخاب شد و اکنون در سیستم عامل های دیجیتال / VOD در دسترس است.
  • هیجان خانوادگی شان دورکین لانه، که ستاره های جود لاو و کری کوون هستند و اکنون در سیستم عامل های دیجیتال / VOD از جمله دیجیتال TIFF بل لایت باکس موجود است.
  • مرد معمولی نیست توسط آیزلینگ چین-یی و چیس جوینت ، در مورد زندگی بیلی تیپتون ، نوازنده موسیقی جاز ، که پس از مرگش در سال 1989 به عنوان یک مرد تراجنسی محبوب بود.
  • وحشت علمی-تخیلی براندون کروننبرگ صاحب، که اکنون در سیستم عامل های دیجیتال / VOD ، از جمله دیجیتال TIFF بل لایت باکس نیز موجود است.
خوندان مطالب جدید
همین جاست که اهمیت هدرز مشخص می شود